خانه کهربای بالتیک اولین و یکتا مجموعه ایست که منحصرا و به طور تخصصی ساخت زیورآلاتی را در کشورمان ایران انجام میدهد که پایه اصلی آنها گوهری گرانبها به نام کهربا است ،کهربا گوهری با منشاء آلی (اورگانیک ) میباشد ، ثمره میلیونها سال تلاش طبیعت است که امروزه به صورت گوهری کمیاب و منحصر به فرد در اختیار ما قرار دارد .
کهربا صمغ فسیل شده نوع خاصی از درخت کاج است و مرغوبترین آن کهربا ی شمال اروپاست و منبع اصلی ته نشینی صمغ ها و تبدیل شدن آنها به کهربا دریای بالتیک میباشد و کشورهای دانمارک ،آلمان ، لهستان ،روسیه و لیتوانی در منطقه فوق واقع شده و از مهمترین تامین کنندگان مرغوبترین کهربا ی طبیعی دنیا هستند . قدیمیترین کهربا ییکه از دریای بالتیک استخراج شده سنی معادل 180 میلیون سال دارد و یک کهربای شیری تا سفید رنگ است .
خانه کهربای بالتیک با تامین کهربای راف مرغوب و کارشناسی شده از حوزه دریای بالتیک اقدام به تراش ، پولیش کهربا در ایران عزیز نموده و با طراحی و ساخت زیورآلات دستساز ایرانی سعی در معرفی صحیح و دقیق کهربا ی طبیعی به علاقه مندان دارد تا با آشنایی هر چه بیشتر کهربا از مزیت های خارق العاده درمانی آن در کنار زیبایی محصور کننده کهربا بهره مند گردند.

خرید و فروش کهربا ی طبیعی دریای بالتیک تخصص ماست و محصولات خانه کهربا بالتیک با ضمانت اصالت کهربا به علاقه مندان ارایه میگردد.